Dlaczego Landhaus?

Jesteśmy biurem nieruchomości z siedzibą w Ustroniu, w Beskidzie Śląskim. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

  • Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych, licencjonowanych agentów nieruchomości.
  • Posiadamy licencje zawodowe, numer licencji: 6858 , 24208
  • Dzięki nam setki osób kupiło już wymarzoną nieruchomość.
  • Działamy zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej Pośredników w obrocie nieruchomościami i zarządców nieruchomości przyjętym przez Radę Krajową Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN).
  • Polityka naszej firmy ukierunkowana jest na bezpieczeństwo naszego klienta oraz budowanie zaufania.
  • Należymy do największego w kraju, po warszawskim, Bielsko – Częstochowsko – Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
  • Oferujemy wiele korzyści – dla klienta sprzedającego: możliwość kontaktowania się tylko z jednym biurem przez cały okres sprzedaży, doradztwo w zakresie przygotowania nieruchomości do sprzedaży, profesjonalną reklamę i dopracowanie oferty sprzedaży, pomoc w uregulowaniu stanu prawnego sprzedawanej nieruchomości i przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji, bezpieczne rozliczenie transakcji i przekazanie nieruchomości. Korzyści dla klienta kupującego to: pomoc w wyborze najbardziej atrakcyjnej a zarazem bezpiecznej oferty, a także, w razie potrzeby, w wyborze banku i oferty kredytowej oraz gromadzeniu wszystkich niezbędnych dokumentów.
  • Uprościliśmy proces korzystania z wyszukiwarki nieruchomości na naszej stronie www, dzięki czemu przeglądanie ofert jest intuicyjne i nie zajmuje wiele czasu.
  • Nasz serwis internetowy zintegrowany jest ze sprawdzonym systemem do zarządzania bazą nieruchomości, przez co udostępniamy wyłącznie aktualne oferty.
  • W naszej bazie znaleźć można bogaty wybór różnego rodzaju nieruchomości, ale jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje – prosimy o kontakt, nasi pracownicy dokonają wszelkich starań, by udzielić pomocy.
Pragniemy być Państwa przewodnikiem po rynku nieruchomości i udzielić profesjonalnego wsparcia. Mamy nadzieję, że z naszą pomocą znajdą Państwo dokładnie taką nieruchomość, jakiej poszukują.

Nasza bogata oferta nieruchomości uporządkowana jest w zbiory, odpowiadające takim kategoriom, jak: sprzedaż domów, wynajem domów, sprzedaż mieszkań, wynajem mieszkań, sprzedaż działek (budowlanych, rolnych, rekreacyjnych, inwestycyjnych i siedliskowych), sprzedaż nieruchomości rekreacyjnych, sprzedaż lokali użytkowych, wynajem lokali użytkowych, sprzedaż hoteli i pensjonatów, wynajem hoteli i pensjonatów.

KONTAKT

Polska
43-450 Ustroń, Rynek 3
biuro@landi.com.pl
poradnik